Zadzwoń: 586 23 00 18 lub 586 63 98 63


Breloczki do kluczy i magnesy na lodówkę – Artykuły reklamowe


Breloki akrylowe – reklama Twojej firmy


Nie wiesz w jaki sposób wypromować swoją firmę? Możesz zrobić to bardzo skutecznie i niewielkim kosztem – poznaj nasze propozycje. W WISplast znajdziesz szeroki wybór breloków akrylowych o różnych kształtach: okrągłym, podłużnym lub kwadratowym. Są przezroczyste oraz mają specjalne pole, w którym umieścić należy logo firmy. Proponujemy również różne modele praktycznych zawieszek z żetonem do wózka marketowego. Ciekawym gadżetem promocyjnym będzie akrylowa ramka na magnes, w której umieścić możecie Państwo np. logotyp firmy, dane kontaktowe lub swój wybrany produkt. Polecamy także plastikowe karabińczyki do kluczy.


Magnesy na lodówkę – Twoje logo na wysokości oczu


Oferujemy doskonałe rozwiązania, które pomogą w promocji Państwa firmy. Obok estetycznych breloków z nadrukiem lub grawerem oraz ramek z magnesem nasza propozycja obejmuje także magnesy na lodówkę. W sklepie internetowym są magnesy wykonane z akrylu – materiału trwałego i odpornego na uszkodzenia. Magnes reklamowy możemy ozdobić wybraną grafiką, umieścić na nim logo, a także dane adresowe firmy lub wyliczenie usług. Ramki na magnes przeznaczone do umieszczenia na lodówce, świetnie sprawdzają się jako gadżety reklamowe. Obecnie, kiedy zalewa na potok informacji trudno przebić się do świadomości odbiorcy. Dlatego warto umieszczać logo swojej firmy w miejscach, które odbiorca widzi kilkukrotnie podczas dnia, a do takich zdecydowanie należy lodówka. Elegancki magnes będzie w subtelny sposób przypominać odbiorcy o naszej firmie, co przyczyni się efektywnie do wzrostu rozpoznawalności marki.


Gadżety reklamowe na każdą okazję


Nasze produkty to połączenie wysokiej jakości, estetyki oraz funkcjonalności. Odporność na odkształcenia i zarysowania, niebanalna kolorystyka oraz ergonomiczne kształty to tylko część ich zalet. Gadżety można podarować klientom, pracownikom lub użyć podczas akcji promocyjnych. Warto pamiętać, że logo umieszczone w przedmiotach codziennego użytku – na magnesach na lodówkę, brelokach do kluczy czy zawieszkach – zostaje na długo w pamięci i staje się rozpoznawalne – nie czekaj i wylansuj swoją firmę!

Artykuły
reklamowe

Brelok
akrylowy P0

Zobacz ofertę

Brelok
akrylowy P1

Zobacz ofertę

Brelok
akrylowy P5

Zobacz ofertę

Ramka
magnes

Zobacz ofertę

Ramka
magnes WIS XL

Zobacz ofertę

Brelok
karabińczyk

Zobacz ofertę

Żeton do wózka
marketowego Z1

Zobacz ofertę

Żeton do wózka
marketowego Z2

Zobacz ofertę

Brelok
na pasku

Zobacz ofertę