Zadzwoń: 586 23 00 18 lub 586 63 98 63


Magnesy na lodówkę


Magnesy na lodówkę to jeden z wielu proponowanych przez nas gadżetów, a jednocześnie jeden z niewielu, który widzimy praktycznie kilka razy dziennie. Z racji umiejscowienia, praktycznie każdego dnia klient firmy będzie na niego patrzeć. Z marketingowego punktu widzenia magnesy na lodówkę to bardzo dobre rozwiązanie. Osoba, która go otrzyma i wykorzysta, praktycznie codziennie będzie sobie utrwalać to, co będziemy chcieli – w tym np. logo firmy. Dlatego trzeba pamiętać, by pomimo marketingowej roli, jaką pełnią gadżety, by były dopracowane estetycznie. Klienci, którzy je otrzymują, chętniej będą korzystać z ładnie wykonanych elementów niż z tych, w których będziemy się starali coś zrobić na siłę. Przy korzystaniu z oferty magnesów na lodówkę w sklepie internetowym możecie jednocześnie liczyć na naszą pomoc.


Długotrwałość


Oferowane przez nas magnesy na lodówkę wykonywane są z gwarantującego długie korzystanie akrylu. Odporny na uszkodzenia, a także odpowiednio wykańczany, łączy solidność i estetykę, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu klientowi. Solidność materiału, z którego zostały wykonane magnesy na lodówkę, gwarantuje również, że informacja na nim nie zetrze się po kilkunastu dniach.

Jednocześnie jednak warto podkreślić, że promocja marki jest skuteczniejsza, kiedy używamy do tego celu większej liczby produktów, w tym  np. numerków do szatni w przypadku hotelu lub pensjonatu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu gadżetów odpowiadających profilowi Państwa działalności.