Zadzwoń: 586 23 00 18 lub 586 63 98 63
przycisk do sklepu przycisk - firma

Artykuły reklamowe » Ramka magnes na lodówkę - WIS XL

Zapytaj
o produkt

Opakowanie/ilość:
Pakowana po 50 szt w kartonikach papierowych
Kolorystyka:
kolor przezroczysty

RAMKA AKRYLOWA MAGNES - WIS XL

PRODUKT DOSTĘPNY W PROMOCYJNEJ CENIE

Opis:

Magnes na lodówkę


Jeśli potrzebujesz gadżetu reklamowego, który będzie estetyczny i zarazem praktyczny, to wyśmienitym rozwiązaniem będzie magnes na lodówkę. W przygotowanej ramce możemy umieścić logo Twojej firmy wraz z wybraną grafiką lub zdjęciem. Rozmiar magnesu pozwoli również na zamieszczenie, krótkiego streszczenia oferty lub danych teleadresowych. Nasze magnesy wykonujemy z trwałego i odpornego na uszkodzenia akrylu, który odpowiednio wykańczamy, co nadaje im gustowny wygląd. Wyjątkowe właściwości wykorzystanego materiału sprawią, że oferowane magnesy pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas, przekazując odbiorcy czytelny komunikat.

Klienci chętniej przyjmują artykuły, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność, dlatego wybór magnesu to doskonały pomysł na wypromowanie firmy. Umieszczony na lodówce, czyli sprzęcie codziennego użytku, będzie nieustannie przypominać o naszej marce, wpisując ja w pamięć klienta.

Najlepiej jest promować się, korzystając jednocześnie z kilku różnych gadżetów. Wpłynie to pozytywnie na rozpoznawalność firmy. Dlatego oprócz doskonałych magnesów na lodówkę, możemy zaproponować również breloki akrylowe do kluczy.
ramka magnes
Wymiary zew: 104mm x 74mm
Rozmiar wkładki:: 97mm x 67mm