Zadzwoń: 586 23 00 18 lub 586 63 98 63
przycisk do sklepu przycisk - firma

Ramki na magnes


Co powiecie na ulubione zdjęcia lub pocztówki w ramce na lodówce? Prezentują się świetnie, a do tego nie spadają i nie niszczą się – poznajcie nasze produkty!

Proponujemy akrylowe ramki na magnes, które umożliwiają bezpieczne i efektowne umieszczenie fotografii na lodówce, metalowej tablicy czy drzwiach. Lodówka to często miejsce, które w pewien sposób prezentuje mieszkańców domu – przyczepia się do niej karteczki, umieszcza tradycyjne magnesy na lodówkę, a także przykleja pamiątkowe zdjęcia, np. na taśmę, przez to jednak się zawijają, poruszają i spadają. Ciekawym sposobem na wygodne przymocowanie zdjęcia jest ramka-magnes, wykonana z przezroczystego i trwałego akrylu z pewnością idealnie spełni swoje zadanie, a dodatkowo ma drugą funkcję – może być umieszczona np. na szafce tak jak tradycyjna ramka stojąca. Jako producent tworzyw sztucznych gwarantujemy najwyższą jakość produktów – zapraszamy.


Artykuły reklamowe » Ramka akrylowa magnes - FOTO RAMKA

Zapytaj
o produkt

Opis:
Ramka akrylowa ma dwie funkcje :
może być jako ramka magnes na lodówkę, lub jako ramka stojąca. Ramka ma magnes oraz wysuwaną podstawkę, wykonana z wysokiej jakości tworzywa akrylowego.
Kolorystyka:
kolor przezroczysty
Wymiary zew: 82 x 60 mm
Rozmiar wkładki:: 73 x 51 mm